Привітання першокурсників із початком навчального року!

Шановні першокурсники! Сьогодні, цього урочистого святкового дня, для вас розпочинається новий важливий етап у житті. Відтепер ви – студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області, частина його великої дружної родини. Попереду у вас – сповнені плідним навчанням і цікавими незабутніми подіями студентські роки.

Цей рік був нелегкий для всіх нас. Карантинні обмеження, перехід на дистанційне навчання, підготовка до ЗНО в умовах стресу – усе це робило цей останній шкільний рік ще складнішим ніж попередні.

Від імені всього численного колективу факультету бажаю вам й надалі бути успішними й креативними, з користю проводити час в стінах факультету, дбати про здобуття теоретичних знань і практичних навичок, займатися саморозвитком, брати участь у конкурсах і змаганнях, користуватися всіма можливостями, які надає вам факультет.

Хай щастить вам на дорозі знань! Будьте впевнені, що викладачі, співробітники, студенти старших курсів допоможуть вам якнайшвидше адаптуватися до навчання у закладі вищої освіти й відчути себе частиною дружної родини Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області!

З повагою,

декан ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі                             Євген Адоньєв

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.