У ЗНУ оприлюднили розпорядження «Про заходи щодо організації освітнього процесу в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19»

У Запорізькому національному університеті днями оприлюднили розпорядження № 67 від 15.10.2020 року «Про заходи щодо організації освітнього процесу в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19».

У цьому документі йдеться про те, що відповідно до наказу ректора ЗНУ № 434 від 13.10.2020 року «Про продовження дії адаптивного карантину в університеті та перехід на дистанційне навчання», та з метою ефективної організації освітнього процесу в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 зобов’язують розпочати з 19.10.2020 року перехід освітнього процесу на дистанційну форму. При організації навчання керуватись «Положенням про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в Запорізькому національному університеті», затвердженого Вченою радою, протокол № 2 від 29.09.2020 року.

Необхідно обов’язково врахувати такі вимоги до проведення занять:

  • використання відеозв’язку/відеоконференцій (платформи BigBlueButton Moodle, MS Teams, ZOOM, CiscoWebEx, GoogleMeet);
  • наявність облікового запису на обраній платформі для відеоконференцій;
  • відеофіксація (запис) учасників і процесу із збереженням списку учасників.

У термін до 19.10.2020 потрібно внести зміни до розкладу занять, що передбачають: проведення всіх лекційних занять на основі технологій дистанційного навчання.

При організації навчання керуватись “Тимчасовим порядком організації освітнього процесу в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, затвердженим наказом ректора № 341 від 20.08.2020 року.

Науково-педагогічним працівникам в термін до 19.10.2020 року необхідно пройти реєстрацію (за її відсутності) на обраній платформі для відеоконференцій і надати відомості із зазначенням платформи/засобу відеозв’язку, ідентифікаторів та паролів до деканату.

pro__zakhodi_schodo_organ__zats__yi_osv__tn__ogo_protsesu__v_umovakh_poshirennya__gostroyi_resp__ratornoyi_khvorobi_COVID-19.pdf

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.