Привітання декана ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі з Міжнародним Днем студента

17 листопада – Міжнародний День студента – має особливе значення для студентів всього світу. Цей святковий день об’єднує молодих людей, бо насамперед – це день студентської солідарності.

Цього року День студента ми зустрічаємо у незвичних для нас життєвих обставинах, переживаючи один з найважчих періодів людства.

Однак, навіть умови карантинних обмежень і зміни у підходах до освітнього процесу не можуть зупинити руху сучасного студентства. 

Бути молодим – це мати відкрите гаряче серце, бунтівний характер, допитливий розум, творчі плани і високі задуми.

Так, сьогодні перед Вами багато викликів, непорозумінь та невизначеності – через пандемію, загарбницьку війну та економічні проблеми. Та віримо, що сучасна пандемія обов’язково закінчиться, а людство вийде з неї з відчуттям єдності між собою. Війна, що розв’язав московський агресор завершиться перемогою українського народу.

Отже, ми стоїмо на порозі новітніх змін, в яких людське життя, цінність якого ми вкотре для себе відкрили під час епідемії, буде наріжним каменем демократії, міжнародного права та нових глобальних економічних стосунків.

Важливо аби Ви, нинішні студенти, хто у подальшому займе у суспільстві місце гідне визнання і пошани, своїм основним почуттям у житті вибрали почуття людяності.

Переконаний, що саме Ви – покоління, народжене в незалежній Україні – є людьми нових звершень і перетворень, нової соціальної справедливості, нової парадигми милосердя і нових стосунків.

У День студентської солідарності зичу Вам мудрості! Вчіться – аби мати знання, аби перемагати.

Пам’ятайте! Ви – надія країни. Захищайте себе і своє право на гідне та щасливе життя у вільній Україні. Цінуйте кожну мить прекрасної студентської пори, намагайтеся плідно використовувати цей час, примножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай завжди з Вами будуть вірні друзі, мудрі наставники і досвідчені колеги.

Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, цікавого професійного та життєвого шляху, здійснення усіх заповітних мрій.

Миру нам та злагоди і непохитної віри у силу українців,

які творять майбутнє України!

 

З повагою, декан                                                       Євген Адоньєв

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.