На ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі працює для абітурієнтів консультаційний центр щодо питань вступу-2021

Із початку року на базі відбіркової комісії Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області розпочалась діяльність інформаційно-консультаційного центру щодо питань вступу до ЗНУ. Центр працює впродовж року та здійснює організаційну й консультаційну допомогу абітурієнтам при підготовці й проходженні ЗНО.

Також у консультаційному центрі майбутні абітурієнти зможуть отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів. Вже кілька років поспіль фахівці факультету надають дієву допомогу багатьом майбутнім студентам. Зокрема, вони проводять інформаційно-роз’яснювальні консультації, мета яких – надання цільової допомоги та супроводу в розумінні алгоритму особливостей складання ЗНО та своєчасного інформування абітурієнтів щодо змін, внесених у правила вступу до закладів вищої освіти.

Також на базі консультаційного центру можна зареєструватись на основну сесію ЗНО у період із 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року. До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проходити за таким графіком:

Хімія – 21 травня

Іспанська, Німецька, Французька  мови – 24 травня

Англійська мова – 25 травня

Математика – 28 травня

Українська мова і література – 1 червня

Історія України – 4 червня

Фізика – 7 червня

Біологія – 10 червня

Географія – 15 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Нагадаємо, що звернутися до консультаційного пункту ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі можна, завітавши за адресою: м. Мелітополь, вул. Героїв України, 160-А, тел.: 097-169-90-43. Графік роботи: понеділок-п’ятниця – із 8.00 до 16.00.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.