Із 1 лютого 2021 року розпочалася реєстрація для участі вступників у зовнішньому незалежному оцінюванні

До уваги вступників! Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно. Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж 618 травня 2021 року включно. Це – важливий етап цьогорічної вступної кампанії, тож усі абітурієнти мають поставитися до нього максимально серйозно.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Саме на цю категорію абітурієнтів очікують співробітники консультаційного центру Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. Зокрема вони допоможуть зареєструватися для участі в основній сесії ЗНО випускникам професійних коледжів, які прагнуть вступити до вишів на старші курси або навчатися за скороченим терміном із першого курсу та мають подати для цього два сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання.

Звернутися до консультаційного центру можна, завітавши за адресою: м. Мелітополь, вул. Героїв України, 160-А або зателефонувавши: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43.

Більше про процедуру реєстрації на ЗНО можна дізнатися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за покликанням: https://testportal.gov.ua/registr/

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.