Оприлюднено перелік конкурсних предметів у сертифікатах центру оцінювання якості освіти для вступу на ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі у 2021 році

Представники Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області подбали про те, аби всі абітурієнти, зацікавлені у вступі до провідного закладу освіти півдня України, мали змогу ознайомитися із цією інформацією. До уваги абітурієнтів 2021 року: на сьогодні триває реєстрація на участь в основній сесії цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання. Вибір предметів, за якими вступники складатимуть ЗНО, – важливий крок в успішному проходженні вступної кампанії. Усім охочим стати вже цього року студентами обраного закладу вищої освіти, потрібно відповідально підійти до вибору таких предметів, завчасно ознайомитися з інформацією про те, які саме сертифікати треба обрати для вступу на омріяну спеціальність.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів) за денною та заочною формами здобуття освіти для всіх спеціальностей ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі – додаток 4 до Правил прийому до ЗНУ в 2021 році розміщений на сайті факультету за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/%D0%B4%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA-4.pdf

Крім того, усі охочі можуть ознайомитися з цим переліком, наведеним у прикріпленому файлі до цієї новини.

Нагадаємо, що на базі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області традиційно діє консультаційний центр.

Звернутися до консультаційного центру можна, завітавши за адресою: м. Мелітополь, вул. Героїв України, 160-А або зателефонувавши: (0619) 42-64-62, (097) 169-90-43.
perel__k_sertif__kat__v_zno-15_page-0001

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.