Вітаємо зі світлими травневими весняними святами!

Шановні науково-педагогічні працівники, співробітники, студенти й абітурієнти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області! Прийміть найщиріші вітання й побажання всього найкращого зі світлими й радісними весняними травневими святами!

Вітаю вас із – Великоднем! Бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов і світло у вашу родину, щирість і добро у взаємини, а головне – здоров’я і мир. Великодніх радощів, добра та щастя! Утілення всіх чудових задумів! Хай сонцем повниться життя й натхнення, і кожна мить нехай буде благословенна. Кожен із вас, шановні колеги, студенти, абітурієнти – важлива частина нашого багатотисячного колективу. Сьогодні, в ці нелегкі для всіх часи, саме завдяки вам, вашій щоденній наполегливій і творчій праці, самовідданості, вашим талантам і здобуткам університет продовжує розвиватися й рухатися вперед.

Тож світлі травневі свята – чудовий привід, аби подякувати вам, побажати всього найкращого та закликати берегти себе та своїх рідних. Хай усе буде добре в кожного з нас!

Зі світлим святом! Христос Воскрес!

З повагою,

декан ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі                                            Є.О. Адоньєв

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.