Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти

Першого липня розпочався важливий етап вступної кампанії, зокрема для тих абітурієнтів, які прагнуть здобути вищу освіту в стінах Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області: реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Нагадаємо, що у 2021 році реєстрація електронних кабінетів вступників триватиме з 01 липня до 30 вересня 2021 року.

Електронний кабінет вступника необхідний для подання заяв в електронній формі для вступу до вишів. Для реєстрації е-кабінету потрібно використовувати сторінку системи за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/.

При виникненні будь-яких запитань чи труднощів, пов’язаних зі створенням такого кабінету, варто звернутися до приймальної комісії Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області за адресою: вул. Героїв України, 160-А, каб. 7 (приймальна комісія). Співробітники нададуть необхідну консультацію та допоможуть у створенні е-кабінету.

Також звертаємо увагу абітурієнтів, що цього року подання заяв до закладів вищої освіти триватиме з 14 до 23 липня 2021 року. Цьогоріч можна подати до 5 заяв на бюджет у будь-який заклад вищої освіти без обмеження кількості спеціальностей, на які їх подають, і до 30 заяв на контракт.

Власне прийом заяв і документів від вступників розпочинається 14 липня 2021 року та закінчується: 

  • 16 липня– для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; 
  • 23 липня– для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 1 по 13 липня.

Більше необхідної інформації щодо цьогорічної вступної кампанії за покликанням: http://egfznu.com.ua/?page_id=28.

Також абітурієнти мають можливість звернутися до приймальної комісії за адресою: вул. Героїв України, 160-А, каб. 7 (приймальна комісія) або зателефонувати за номерами: (0619)42-64-61, (0619)42-64-62, (097)169-90-43.

Крім того, для отримання потрібно інформації можна написати на електронну скриньку: pkegfznu@gmail.com або ж приєднатися до сторінок приймальної комісії у соцмережах:

Instagram: egf_znu

Facebook: https://www.facebook.com/egfznu

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.