Авторська виставка Кочкіна Сергія Петровича

DSC_1015a

8 квітня 2015 року на базі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі за сприянням викладачів кафедри дизайну та мистецтв пройшла авторська виставка Сергія Петровича Кочкіна.

На виставці представлені більше 120 робіт, на яких Сергій Петрович відобразив всі свої уявлення та втілив їх у деревині.

Майстер зауважив: «Скільки себе пам’ятаю, весь час чимось займався, щось робив. Періодично малював, робив вироби з дерева. Але до всього цього серйозно не ставився. Хобі!».

Даний талант передався митцю від його дідуся Карлюка Сергія Антоновича, який був великим любителем виробів з дерева. Всі меблі в нього вдома були зроблені його руками. Тому й привчав маленького онука до свого хобі.

Цікаво, що Сергій Петрович, незважаючи на те, що живе в стиснутих умовах у своїй майстерні, не продає своїх виробів. За його словами, вони – його творчий фонд, частки душі, пам’ятні фрагменти життя.

Виставка буде працювати з 8 по 30 квітня 2015 року. Всі охочі можуть відвідати виставку з 900 до 1300. Вхід безкоштовно.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.