Студенти-дизайнери ЕГФ ЗНУ розробили проект університетської бази відпочинку «Славутич»

fasad-bazi

Студенти 4 курсу денної форми навчання напряму підготовки «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополі презентували проект бази відпочинку Запорізького національного університету «Славутич», що знаходиться на узбережжі Азовського моря.

Розробка проекту відбувалася в рамках проектно-виробничої практики за сприяння адміністрації факультету, керівника практики Євгена Адоньєва та проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександра Гури.
«Студентські наукові роботи повинні мати практичне застосування та сприяти вирішенню завдань, які постають перед нашим вишем», – вважає Олександр Іванович. Саме тому проректор запропонував всім факультетам надавати студентам такі теми наукових робіт, результати дослідження яких можна було б використовувати в роботі нашого вишу. Першим на пропозицію, за словами Олександра Гури, відгукнувся Економіко-гуманітарний факультет у м. Мелітополі.
Так, завданням практики студентів-дизайнерів Економіко-гуманітарного факультету було оновлення (реконструкція) їдальні, будинків для відпочинку, будинку рятувальника, пляжу, прилеглої території бази «Славутич». Всі студенти виконали поставлені перед ними завдання та отримали позитивні оцінки за результатами практики.
Цікаво, що за проектами студентів напряму підготовки «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ вже обладнані навчальні аудиторії, буфет та приміщення студентської ради факультету.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.