До відома студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету

У зв’язку з великою кількістю запитань студентів щодо відсутності студентських квитків, Регіональний інформаційно-виробничий вузол Запорізького національного університету повідомляє, що на даний час через неготовність ДП «Інфоресурс» (Київ), який є уповноваженим органом МОН України і якому підпорядковується діяльність Регіонального інформаційно-виробничого вузла ЗНУ, наш виш не має змоги укласти договір з цією організацією на надання інформаційного супроводження та друку студентських квитків.

Проте керівництво вишу працює над вирішенням цієї проблеми. Так, від імені ректорату та студентської ради ЗНУ було надіслано офіційний лист-звернення до МОН України та до керівництва ДП «Інфоресурс» з проханням дати офіційну відповідь щодо причин, з яких вузол не може укласти договір з ДП «Інфоресурс» на інформаційне супроводження та немає можливості друкувати студентські квитки згідно наказу МОН України № 897 від 28 серпня 2015 року, який було опубліковано 11 вересня.
Нагадаємо, що Інформаційно-виробничий вузол ЗНУ – одна з 7 регіональних установ в Україні, працівники якої виготовляють не тільки документи про вищу освіту, а й студентські квитки як для Запорізького національного університету, так і для навчальних закладів запорізького регіону. Всього Регіональний інформаційно-виробничий вузол Запорізького національного університету надає свої послуги 18 навчальним закладам.
Тому з відсутністю студентських квитків зіштовхнулися не тільки студенти ЗНУ, але й інших навчальних закладів.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.