Студентська рада

Загальна інформація

Студентська рада Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі представляє інтереси нашої студентської громади перед адміністрацією факультету та університету, відстоює ім’я студентства нашого університету у зовнішніх відносинах.

Для розбудови університету європейського зразка, необхідно зосередити увагу на інтересах молоді, яка в ньому навчається, тому наша місія – щасливі конкурентоспроможні всебічно розвинені студенти та випускники, які мають активну життєву позицію, ладні самовдосконалюватися та разом із керівництвом держави будувати майбутнє.

Головною метою Студентської Ради ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі є захист прав студентів. Щодня ми працюємо над залученням все більшої кількості студентів до активної практичної діяльності, підтримуємо кожну студентську ініціативу, працюємо над розвитком здібностей та талантів студентства нашого вишу, налагоджуємо зовнішні зв’язки та будуємо молодіжну політику.

Нам вдалося створити міцну команду лідерів, яка працює на основі принципів єдності, колегіальності й рівноправності та прагне зробити факультет по-справжньому сучасним та комфортним для життя, навчання й особистісного розвитку студентства, таким, де кожен відчуває себе захищеним та впевненим в своєму майбутньому.

Ми завжди відкриті до співпраці та пропозицій, саме до нас студенти можуть звертатися зі своїми наболілими питаннями.

Студентська рада пропагує «політику відкритих дверей», тому Ви завжди можете звертатися до нас!

Голова студентської ради:

Ніколаєнко Анастасія – студентка ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Положення про Студентську раду