Порядок дій абітурієнта

 1. Визначитися із спеціальностями, на які бажаєте подати заявки
 2. Зареєструватися для складання необхідних предметів ЗНО
 3. Зібрати пакет необхідних документів (копії завіряються безпосередньо у відбірковій комісії Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі)
 4. З 13 липня 2020 року подати заявку та копії документів до відбіркової комісії Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі таким чином:
  • в електронній формі, зареєструвавшись на сайті ez.osvitavsim.org.ua;
  • в паперовій формі особисто, якщо ви маєте право вступ поза конкурсом, першочергового вступу, ви повинні складати вступні екзамени або проходити співбесіду, ви бажаєте вступати на заочну форму навчання, маєте золоту (срібну) медаль або свідоцтво про закінчення курсів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі;
  • завітати до відбіркової комісії Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі, якщо ви не впевнені, яким чином маєте подати заявку.
 5. Приїхати до Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі у призначений час та день, якщо вам необхідно складати творчий конкурс (вступний екзамен, співбесіду)
 6. Чекати рейтингового списку, який буде оприлюднений не пізніше 12 години 1 серпня 2020 року на сайті http://www.egfznu.com.ua та на стендах Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі.
 7. В період до 1 серпня 2020 року (для тих, хто вступає на бюджет) та до 7 серпня 2020 року (для тих, хто вступає на контракт) принести оригінали документів, підписати заяву (якщо вона була подана в електронній формі).
 8. Чекати наказу на зарахування, який буде оприлюднений на сайті http://www.egfznu.com.ua в термін, визначений Правилами прийому до ЗНУ.
 9. Стати студентом Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі.