Про факультет

Запорізький національний університет – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, один із найвідоміших класичних університетів України, справжній центр освіти і науки, осередок збирання і розповсюдження цінностей української культури. До його структури входять 17 факультетів, один з яких – Економіко-гуманітарний факультет у місті Мелітополі.
Історія факультету починається з 1997 року, коли Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського існував як Мелітопольське відділення – структурний підрозділ Сімферопольського державного університету імені М.В.Фрунзе.
Згідно наказу Президента України № 1073/99 від 26 серпня 1999 року університет перейменовано в Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського і Мелітопольське відділення, як його структурний підрозділ, змінило назву на Мелітопольське відділення Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.
На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 275 від 26.04.2002 року на базі Мелітопольського відділення Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського був створений Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського у місті Мелітополі.
На підставі наказу Міністерства освіти і науки України № 264 від 23.03.2009 року Економіко-гуманітарний факультет Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського у місті Мелітополі реорганізовано на Економіко-гуманітарний факультет Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України у м. Мелітополі Запорізької області.

 

Очолює Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області доктор технічних наук, професор Адоньєв Євген Олександрович.

 

 

 

Стратегія Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі – надання класичної університетської освіти європейського рівня з урахуванням потреб регіону. На факультеті здійснюється підготовка бакалаврів та спеціалістів на денній, заочній формах навчання на бюджетній та контрактній основах. Контингент студентів складає понад 10000 студентів. За 20 років плідної роботи факультет зайняв гідне місце серед провідних вищих навчальних закладів регіону. Успішні кар’єри випускників факультету свідчать про дійсно високий рівень підготовки.